مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی و تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده عمده صابون کوچک هتلی ساویز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع صابون هتلی براساس سایزمرکز پخش عمده صابون کوچک هتلی ساویز

افراد همیشه صابون ها را به دلیل خاصیت تمیزکنندگی و پاک کنندگی بالای آن ها استفاده می کنند. این ماده به راحتی چربی ها و روغن ها را از روی دست و بدن و لباس ها از بین می برد و هیچ گونه ضرر و خطری برای پوست ندارد.

صابون ها خودشان از روغن های گیاهس و چربی های حیوانی ساخته می شوند. دلیل خاصیت تمیزکنندگی صابون ساختار مولکولی و خاصیت امولسیون کنندگی آن است و انواع چربی ها و روغن ها را می تواند به راحتی تمیز کند.

از صابون ها استفاده های زیادی می شود و به اندازه ها و شکل های مختلفی تهیه و تولید می شوند یکی از این نوع ها صابون های کوچک هستند که معمولا برای استفاده در هتل ها تولید می شوند بهترین مارک این صابون ها صابون کوچک هتلی ساویز است. برای تهیه انواع صابون هتلی باید به این سایت که پخش کننده عمده صابون کوچک هتلی ساویز است مراجعه کنید.

پخش کننده عمده صابون کوچک هتلی ساویز

انواع صابون هتلی براساس سایز

انواع صابون هتلی براساس سایز صابون ها جزو مهم ترین پاک کننده ها محسوب می شوند و انواع لک های روغنی و چربی را از بین می برند. مراحل ساخت و تهیه ی صابون به سه روش است.

  1. روش سرد: در این روش روغن ها و چربی ها به صورت مستقیم در دمای معمولی مخلوط می شوند و مخلوط حاصل را هم می زنند تا حجم پیدا کند بعد از آن مواد را در داخل قالب می ریزند و ۲۴ ساعت به آن زمان می دهند تا فرایند صابونی شدن صورت بگیرد و بعد قالب را از آن جدا کرده و صابون آماده می شود.
  2. روش نیمه جوش: صابون باید کاملا جوشیده شود روغن مخصوص را وارد دیگ جوشیده شده می ریزند و با مواد مخلوط می کنند و تا حدی می جوشد که به شکل خمیری در بیاید و بعد داخل قالب صابون ریخته می شود.
  3. روش کاملا جوش: از این روش برای تولید صابون های دستشویی استفاده می شود. مخلوط روغن و چربی را وارد دیگ های بزرگ مخصوص می کنند و به آن ها حرارت می دهند و مقدار مناسبی آب نمک به آن اضافه می کنند و بعد مواد آماده شده را در خشک کن خشک کرده و انبار می کنند.

انواع مختلف صابون وجود دارد مانند: صابون جامد یا قالبی و صابون خمیری و صابون مایع

صابون ها برای مصارف مختلفی تولید می شوند که یک نوع آن صابون هتلی است و انواع صابون هتلی بر اساس سایز از وجود دارد.

مرکز پخش عمده صابون کوچک هتلی ساویز

مرکز پخش عمده صابون کوچک هتلی ساویز صابون ها بر اساس نحوه استفاده ای که از آن ها می شود در شکل ها و سایز های مختلفی تولید و تهیه می شوند. بعضی از صابون ها بسیار خوشبو بوده و در تولید آن ها از اسانس های مجاز و رایحه میوه جات یا گل ها استفاده می کنند. 

مرکز پخش عمده صابون کوچک هتلی ساویز در کل کشور به پخش صابون هتلی پرداخته و صابون های با کیفیتی را تولید و پخش می کنند.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی و تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید